|          |          |    

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem

Biežāk uzdotie jautājumi

Vasaras sezonā lielāko daļu sortimenta cenšamies uzturēt uz vietas mūsu salonā. Attiecīgi, ja attiecīgais ugunskurs ir uz vietas, tad, visdrīzāk, pie mums to varēsiet saņemt jau pēc īsa brīža. Ja tomēr pasūtīsiet tādu ugunskuru vai aksesuāru, kas attiecīgajā brīdī būs beidzies, tad parasti ugunskuri tiek izgatavoti MAX divu nedēļu ietvarā, izņēmums, ja piegādātāji kavējas ar kādu izejmateriālu piegādi.

Ja savu pasūtījumu vēlēsieties saņemt ar piegādi, tad, pieņemot, ka izvēlētās preces ir pieejamas uz vietas – piegāde parasti tiek veikta 1-2 d.d. laikā, Rīgā var tikt veikta tās pašas dienas vakarā.

Mums ir svarīgi, lai jūs būtu gandarīti par savu pirkumu.

Ja prece nebūs individualizēta vai izgatavota pēc spec-pasūtījuma, tā nebūs lietota vai bojāta, tad ir iespējams to samainīt prec citu preci ar jūsu piemaksu vai mūsu atmaksu, vai arī atgriezt. 

Ja neesat pārliecināti par vēlamā ugunskura izvēli, tad labāk iesakām no sākuma ugunskuru iznomāt (vairāk par šo – nakamā jautājuma atbildē).

Ja neesat pārliecināti par vēlamā ugunskura izmēru, materiālu vai modeli – ieskatieties mūsu Ugunskuru NOMAS sadaļā.

Iznomāt ugunskuru uz nedēļas nogali izmaksās sākot no tikai 10 €, tomēr tas jums ļaus pilnvērtīgi izmantot ugunskuru un saprast, kas ir tas ko ņemt vērā, veicot pirkumu.

Pie tam, ja pēc ugunskura nomas, divu nedēļu laikā veiksiet kāda no mūsu ugunskuriem – pirkumu, tad piešķirsim Jums atlaidi 10 € apmērā vienam vidējā izmēra ugunskuram vai 14 € apmērā vienam lielā izmēra ugunskuram, kas ir ekvivalents attiecīgo izmēru ugunskuru nomas izmaksām uz dienu vai nedēļas nogali.

Ja pēc pasūtījuma veikšanas saprotat, ka ir norādīta nekorekta piegādes adrese vai ir kādi citi iemesli piegādes adreses maiņai, tad, lūdzu, rakstiet mums uz info@arte.lv , jo kamēr prece nav nodota kurjeram, tikmēr piegādes adresi ir iespējams nomainīt. Lūdzu, ņemt vērā, ka, mainot piegādes adresi uz citu pasta indeksa zonu – var mainīties piegādes cena.

Mainoties pasūtījuma statusam mūsu e-veikalā, jūs par to saņemsiet automātisko epastu uz sevis norādīto epasta adresi. Ja būsiet izvēlējies sūtījumu saņemt ar kurjera piegādi, piemēram, DPD, tad tikko kā prece būs sagatavota nosūtīšanai, jums tiks nosūtīts automātiska epasta ziņa ar kurjera sūtījuma izsekošanas numuru/iem.

Alternatīvi – varat reģistrēties mūsu e-veikalā un sekot pasūtījuma izpildei no sava profila.

Ja jums ir kādi jautājumi par konkrētā ugunskura lietošanu vai kāda aksesuāra sagatavošanu lietošanai, vai citi ar precēm vai servisu saistīti jautājumi, droši rakstiet uz info@arte.lv vai zvaniet uz +371 27 509 205

Mums ik pa laikam sanāk nosūtīt kādu ugunskuru uz valsti ārpus Eiropas Savienības, tāpēc, ja vēlies uzzināt par iespējām nosūtīt pasūtījumu uz kādu konkrētu vietu Pasaulē un iespējamām sūtījuma izmaksām, lūdzu, atraksti mums uz info@arte.lv

Atkarībā no pasūtījumā iekļautajām precēm, pasūtījums var tikt nosūtīts gan vienā, gan vairākos iepakojumos. Atkarībā no iepakojumu skaita, saņemsiet arī attiecīgu izsekošanas kodu skaitu, ja vien vairākas preces kopā netiks sūtītas uz vienas paletes.

Veicot pasūtījumu, būs iespēja izvēlēties starp dažādiem piegādes saņemšanas veidiem. Pie katra no piegādes veidiem būs norādīta informācija par izmaksām.

Nesaņēmi atbildes uz saviem jautājumiem? Vēlies apskatīt ugunskurus dzīvē?

Sazinies ar mums

Salona adrese: Matīsa iela 141, Rīga
Tālrunis saziņai: +371 27509205
Epasta adrese: info@arte.lv

Darba laiks:

Pirmdiena, Otrdiena: 10:00 – 18:00*
Trešdiena: SLĒGTS
Ceturtdiena, Piektdiena: 10:00 – 18:00*
Sestdiena, Svētdiena: SLĒGTS.

*Pirms braukšanas 30-60min iepriekš ZVANĪT

Uzņēmuma rekvizīti:

Artehaus SIA
LV40003952106
Matīsa iela 141, Rīga, LV-1009
Banka: A/S Swedbank, HABALV22,
Konts: LV04HABA0551017964248

Bezmaksas piegāde Latvijā

Pasūtījumiem virs 800 €

4 gadu garantija

PRO sērijas ugunskuriem

Ātra piegāde

Rīgā varam piegādāt tajā pat dienā.

Drošs maksājums

Apmaksa ar - MasterCard / Visa