Tālrunis saziņai: +371 27 509 205

    |          |          |    

“Gudrās ogles” jeb “Smart charcoal”

Jau kopš UGUNSKURS.lv pirmssākumiem, mums ir svarīgi, lai mēs zinātu savu preci un, lai tas, ko mēs jums piedāvājam, būtu atbilstošas kvalitātes. Mums ir prieks dalīties ar ziņu, ka tagad esam papildinājuši savu sortimentu ar “Gudrajām oglēm”.  

Kad pagājušā gada septembrī pirmo reizi izmēģinājām “Gudrās ogles”, sajūtas bija divējādas un šķita, ka, jā, it kā ir ok, tomēr, ir viena liela problēma – “Gudrās ogles” ir ļoti grūti iekurināt, izmantojot tradicionālo metodi, vienkārši paliekot zem oglēm aizkuru. Attiecīgi, daudz vairāk laika un iekura aizgāja tieši šo brikešu kokogļu iekurināšanai. Šī iemesla dēļ, turpmākām grillēšanām pārsvarā gadījumu, šīs ogles gandrīz netika izmantotas.

Tomēr tajās reizēs, kad tās tika izmantotas, tad rezultāts “cēla spārnos”, un šogad ogļu iekuršanai papildus izmantojot grila starteri, arī sākotnējā problēma tika atrisināta.

Kas tad ir "Gudrās ogles" jeb "Smart charcoal" un kāpēc mēs tās esam iekļāvuši savā sortimentā?

Tas, kas jau no pašām pirmajām lietošanas reizēm bija skaidrs, ka šīs ogles īpaši izceļas un ir pirmā izvēle gadījumos, kad tiek grillēti biezāki gaļas gabali. Pateicoties “Gudro ogļu” ilgajam degšanas laikam bez atklātas liesmas, arī 40 minūšu gaļas grillēšana vairs nesagādāja problēmas, proti, grils nebija jāpapildina ar papildu oglēm un to arī nevajadzēja cītīgi vaktēt, lai tik neveidotos liesma, kas varētu pamatīgi apdedzināt uzliktās gaļas gabalu. Pie tam, ņemot vērā šo ogļu paaugstināto blīvumu, pietiek ar salīdzinoši nelielu ogļu skaitu, kas savukārt nozīmē, ka nelielos grilos (kā mūsu Galda grilam, kas mums ir pirmā izvēle, ja parādās vēlme uzgrillēt pāris steikus) ar salīdzinoši ierobežotu vietu oglēm – šī būs perfekta izvēle.

Lai lietošanas pieredze būtu patīkama un nebūtu vilšanās iekurinot ogles, noteikti izmantojiet tā saucamo “grila starteri”. Iesakām tādu, kuram vismaz kādā no pusēm nav caurumu ogļu zonā, lai pēc ogļu startēšanas, tās varētu ērti un droši pārbērt grilā.

Ko ir vērts pieminēt, ir tas, ka izvēloties brikešu kokogles svarīgi ir skatīties uz iepakojuma, vai ogļu formas noturēšanai netiek izmantotas kādas saistvielas. Lai arī Eiropas Savienība regulē noteiktās pieļaujamās robežas cik daudz saistvielas (līmes) var izmantot kokoglēs, tomēr tā ir un paliek ķīmija, kuru mēs uzņemsim ar grillējamo pārtiku un tā arī rezultātā var ietekmēt grillējamās gaļas garšu. “Gudrās ogles” jeb “Smart Charcoal” ir 100% dabīgi saspiestas kokskaidas bez pievienotām piedevām un saistvielām.

Uz vietas nodrošināsim pieejamību!

“Gudrās ogles” turpmāk pastāvīgi uzturēsim uz vietas tūlītējai iegādei mūsu ugunskuru salonā – Matīsa ielā 141, Rīgā un uz vietas nodrošināsim trīs iepakojuma variantus:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Bezmaksas piegāde Latvijā

Pasūtījumiem virs 800 €

4 gadu garantija

PRO sērijas ugunskuriem

Ātra piegāde

Rīgā varam piegādāt tajā pat dienā.

Drošs maksājums

Apmaksa ar - MasterCard / Visa